O nas

Plan B Fitouts dostarcza usługi kompleksowej aranżacji, wykończenia i wyposażenia wnętrz dla klientów indywidualnych, firm i deweloperów. Realizujemy projekty mieszkań inwestycyjnych, prywatnych apartamentów, luksusowych rezydencji i domów oraz condo-hoteli. Naszych klientów wspieramy od procesu prac projektowych, przez dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia po kompleksowe wykończenie. Zapewniamy najwyższą jakość usług potwierdzoną 2-letnia gwarancją na nasze prace.

Nasz sespół

Wojciech Kaczmarczyk

Prezes Zarządu, Właściciel

Wojtek pracuje na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Odpowiada za rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych kontraktów. Przez kilka lat był Członkiem Zarządu Interbiuro w Polsce. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując na inwestorów w Polsce i Holandii. Nadzorował realizacją projektów dla takich firm jak: Fujitsu, Arka BZWBK, Microsoft, Hewlett Packard, Bank BPS, KSPROP, Concept Development, PZU, GTC S.A. i wiele innych. Jest ekspertem na rynku nieruchomości hotelowych i komercyjnych. Jego projekty były wielokrotnie nagradzane w konkursie Eurobuild Awards.

Marta Śmiechowicz

Procurement Manager

Inżynier z ponad 10-letnie doświadczeniem zawodowym w branży nieruchomości. Odpowiada za organizację i zarządzanie procesami zakupowymi. Współpracuje z partnerami handlowymi z Polski. Utrzymuje stały kontakt z dostawcami oraz sukcesywnie powiększa portfolio partnerów handlowych firmy. Opracowuje budżety inwestycji. Wcześniej pracowała m.in. dla Awbud SA, Tetris Polska i Xplan.

Mateusz Barczyk

Procurement Manager

Posiada ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe. Odpowiada za organizacje i zarządzanie procesami zakupowymi dla inwestycji. Współpracuje z partnerami i dostawcami z Polski i zagranicy. Przygotowuje budżety inwestycji i utrzymuje stały kontakt z klientami. Pracował m.in. dla Apleona HSG Facility Management, międzynarodowej firmy świadczącej usługi technicznej obsługi nieruchomości oraz Matex Controls (DK Energy Polska/ Dalkia Group) dostarczającej usługi fit-out dla nieruchomości.